Akustik asma tavan fiyatları, akustik duvar kaplama fiyatları,ankara istanbul akustik uygulama firmaları, akustik ses yalıtımı fiyatları

HAKKIMIZDA

Firmamız 1992 yılında Ankara'da elektronik tasarım ve kesintisiz güç kaynakları üretimi maksadıyla kurulmuştur.

 

          1995 yılında kesintisiz güç kaynağı üretimine son verip, yerine LİMİT AUDİO  markası ile seslendirme, CLASS markası ile de kontrol sistemlerin üretimine başlanıldı. Halen Ankara’da, LİMİT AUDİO, AVAZ ELEKTRONİK ve CLASS markaları ile devam etmekteyiz.

 

         2000 yılında, şirketimiz bünyesinde oluşturulan proje grubu ile zayıf akım projelerini bir bütün olarak değerlendirilip, merkezi ses yayın sistemleri, yangın algılama sistemleri, kapalı devre güvenlik sistemleri, hırsız alârm, merkezi uydu sistemlerinde proje uygulama ve teknik servis hizmetleri konusunda müşterilerine komple çözümler sunmaya başladık. Bu sayede bir çok önemli projeye  imza attık.

 

          Üst seviyelere taşımayı hedeflemiş olduğumuz kalitemizi 2006 yılında aldığımız ISO 9001 Kalite Belgesi ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile belgelendirdik.

    Ürünlerimizi, Türkiye genelindeki geniş bayi ağımız ile Ankara’da bulunan perakende satış mağazamızda müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

 

          Ürün yelpazemiz sektörün ihtiyaçları ve talep edilen özel uygulamalara yönelik olarak hızlı bir şekilde büyümektedir.

 

          2016 yılında, AR-GE çalışmalarımıza hız verip, bir çok yeni ürünün üretim hazırlığını bitirerek ürün yelpazemize ekledik.

 

        KALİTE POLİTİKAMIZ

 

          Firmamız vizyonu doğrultusunda ISO 9001:2015 standardı gereği kalite politikamız; • Gelişen ve güncel teknolojileri kullanmak ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini sürekli yükseltmek ve müşteri beklentilerini aşan bir üretim gerçekleştirmek • En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek • Müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan bir anlayış içinde güvenilir bir firma olmak • Politikamız doğrultusunda kalite hedeflerimize ulaşmak için kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlayarak içinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak • Politkamız doğrultusunda çalışnalarımız ile hedeflerimize ulaşmak için gerekli tüm eğitimleri vermek, uygun çalışma ortamını sağlamak ve bunu teknoloji ile destekleyerek bir aile olmak • Deneyim ve birikimimizi daha da artırarak ülke ekonomisine verdiğimiz hizmet kalitesi ile katkıda bulunmak • Müşteri memnuniyetini, çalışan memnuniyeti ve hizmet kalitemiz ile sağlamak • Süreç ve yönetimde sistem yaklaşımı ile, maksimum iletişim ve verimliliği sağlamak. • Verimlilik esasına dayalı olarak, sürekli iyileştirmeyi sürdürülebilir hale getirmek. • Uygulanabilir şartları yerine getirmek ve çalışan ile tedarikçileri katarak etkin karar verme mekanizmasını sağlamak • Stratejilere bağlı kurumsal yönetim ile, tüm çalışanlarımıza liderliği aşılamak. için yönetim olarak kalite yönetim sisteminin sürekliliği sağlamayı taahhüt ederiz.

Gn. Md.

Korhan BARAN

 

 Çözümler

 

 Cami Ses Sistemleri

Okul Ses ve Zil Sistemleri

Düğün Salonu Ses ve Işık Sistemleri

Konferans Salonu Ses Sistemleri

Mağaza Ses Sistemleri

Markalarımız ve İştiraklerimiz

 

Limit Audio

Limit Akustik

Sesdepo.com

Avaz

 

İletişim

 

  Tel: 0. 312.  310 99 56 (Pbx)

 Fax: 0.312. 310 82 52

  Web

www.basarielektronik.com.tr

www.limitaudio.com.tr

www.limitakustik.com

 e-posta

 info@basarielektronik.com.tr

© desing by neslinweb